Aziz Ebay Holding

Temelleri 80m2’lik bir restoranda atılan Aziz Ebay Holding; restoran, catering, turizm ve enerji sektörlerindeki yatırımlarıyla dünyanın farklı ülkelerinde iştirakleri olan bir şirkete dönüşürken, genç CEO’su Volkan Akkaş Türkiye’nin En Güçlü 40 yaş altı 40 CEO’su listesine adını yazdırdı.

Restoran, catering, turizm ve enerji sektörlerindeki yatırımlarıyla dünyanın farklı ülkelerinde iştirakleri olan Aziz Ebay Holdingin genç CEO’su Volkan Akkaş Türkiye’nin 40 yaş altı En güçlü 40 CEO’su listesine 20. sıradan girmeyi başardı.

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitende İngilizce İşletme bölümünde tamamlayan Genç Ceo, Master eğitimini ise Maltepe Üniversitesinde Pazarlama İletişimi bölümünde yaptı.

Aziz Ebay Holding ve iştirakleri kaliteli hizmet, toplumsal kalkınma ve sürdürülebilir gelecek kavramlarını en büyük hedefleri olarak belirlemiştir. Akkomarka Restoran Topluluğu 80m2 bir dükkanda başladığı yolculuğunu bugün 5 ülkede, 12 marka ve 50’den fazla restoran ile devam ettiriyor. Akkol Catering Grubu 2007 yılından beri dünyanın ve Türkiye’nin en büyük markalarından Cocacola, Novartis, Abb, Bosch, Türk Hava Yolları, Borusan, Sabancı ve Turkcell gibi şirketlerin personel yemeklerini sağlamaktadır. AA Yatırım 2020 yılı itibarıyla, öncelikli kendi tükettiği elektrik enerjisinin karbon ayak izini nötralize etmek ve sürdürülebilir enerji üretimini sağlayarak, temiz turizm yapma amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Kaynak;
Enerji GazetesiBir yanıt yazın